Yücel Motora Hoşgeldiniz...

Firmamız 1986 yılında faaliyete başlamıştır.Kurucuları Ali Yücel YILDIRAN ve İlhan ÜĞDÜLLÜ tarafından YÜCEL MOTOR YENİLEME adı altında kurulmuştur.1999 yılında Ali Yücel YILDIRAN’ vefatından sonra İlhan ÜĞDÜLLÜ tarafından işletilmektedir.

Bugün hizmet yılında 27. yılını devirmiş olan YÜCEL MOTOR YENİLEME atölyesi Balıkesir ve çevresinde hizmet vermektedir. Firmamız açıldığı günden bu yana sayısız kişiye iş imkânı sağlamış ve şuan itibariyle meslek lisesi mezunlarından oluşan 12 kişilik bir kadro ile çalışmaktadır.

Firmamız ağır vasıta iş makineleri, binek ve ticari araçlar jeneratör motorları ve dilindir kapak revizyonu işlemi yapılmaktadır. Firmamız bu faaliyetlerini 500 metre kare kapalı alanda devam ettirmektedir. GMY firması ile anlaşma sağlandıktan sonra GMY YÜCEL MOTOR YENİLEME adı altında hizmetlerine devam etmektedir.

GMY YÜCEL MOTOR YENİLEME; GMY standartlarında en son sistem Rektefiye, krank taşlama, kapak taşlama, torna, honlama, yüzey pürüzlülük cihazı ile hizmet vermektedir. ISO 9001: 2008 yeterlilik belgesi mevcuttur.

Bugün YÜCEL MOTOR YENİLEME; devlet daireleri, özel şirketler, yetkili servisler ve özel servislerle çalışmaktadır.

Hedeflerimiz bu hizmet sektöründe mevcut teknolojiyi takip ederek yenilenmeye açık işinin en iyisi olmak için her zaman müşteri ilişkilerinde memnuniyeti ilke edinerek uzun yıllar hizmet vermek.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?